ATM0700D6B
品牌
ZETTLER ELECTRONICS GMBH
供应商
分类
TFT Modules
描述
TFT Module Normally White-Transmissive 7in 800x480Pixels Box
物料参数
| Category: | TFT Modules |
| Typical Contrast Ratio: | 500:1 |
| Active Area: | 154.08 x 85.92 mm |
| Outline Dimensions: | 164.9 x 100 x 5.7 mm |
| Pixel Format: | 800x480 Pixels |
| Typical Brightness: | 500 cd/m2 |
| Viewing Angle: | 70|50 ° |
| Operating Temperature: | -20 to 70 °C |
| Typical Power Consumption: | 1.98 W |
| Interface Type: | Digital |
| Display Mode: | Normally White-Transmissive |
| Typical Response Time: | 10 ms |
| Touchscreen: | No |
| Display Size: | 7 in |
| Backlight: | LED |
| Manufacturer: | ZETTLER ELECTRONICS GMBH |