3132-22-1-0500-006-1-TS
品牌
供应商
分类
电缆,电线>>单芯电缆(连接线)
描述
HOOK-UP STRND 22AWG BROWN 100
物料参数
| Category: | Cables, WiresSingle Conductor Cables (Hook-Up Wire) |
| WireGauge: | 22 AWG |
| Ratings: | UL Style 3132 |
| BaseProductNumber: | 3132-22 |
| CableType: | Hook-Up |
| Voltage: | 300V |
| Mfr: | CNC Tech |
| Features: | High Temperature, Oil Resistant |
| SpoolSize: | 500.0 (152.4m) |
| ConductorMaterial: | Copper, Tinned |
| RoHSStatus: | ROHS3 Compliant |
| Jacket(Insulation)Thickness: | 0.016 (0.41mm) |
| OperatingTemperature: | -30°C ~ 150°C |
| ProductStatus: | Active |
| Jacket(Insulation)Diameter: | 0.063 (1.60mm) |
| MoistureSensitivityLevel(MSL): | 1 (Unlimited) |
| ECCN: | EAR99 |
| REACHStatus: | REACH Unaffected |
| Series: | - |
| Length: | 500.0 (152.4m) |
| ConductorStrand: | 22/0.0055 |
| Jacket(Insulation)Material: | Silicone Rubber |
| JacketColor: | Brown |
| Package: | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| HTSUS: | 8544.49.3080 |