MF72-010D20
品牌
供应商
分类
电路保护>>涌流限制器(ICL)
描述
ICL 10 OHM 20% 6A 22.5MM
物料参数
| Category: | Circuit ProtectionInrush Current Limiters (ICL) |
| RoHSStatus: | ROHS3 Compliant |
| ApprovalAgency: | - |
| Tolerance: | ±20% |
| ProductStatus: | Active |
| MoistureSensitivityLevel(MSL): | Not Applicable |
| ECCN: | EAR99 |
| REACHStatus: | REACH Unaffected |
| LeadSpacing: | 0.394 (10.00mm) |
| R@25°C: | 10 Ohms |
| Current-SteadyStateMax: | 6 A |
| R@Current: | 162 mOhms |
| Series: | MF72 |
| Mfr: | Cantherm |
| Package: | Bulk |
| HTSUS: | 8533.40.8070 |
| Diameter: | 0.886 (22.50mm) |