MP1305P4AS
品牌
PROTERIAL CABLE AMERICA
供应商
物料参数
| InsideDiameter: | 7.6mm |
| MaximumOperatingTemperature: | +90C |
| OutsideDiameter: | 14.7mm |
| FactoryPackQuantity: | 500 |
| ProductType: | FerriteToroids/FerriteRings |
| Product: | Toroids |
| RoHS: | RoHS Compliant |
| CoreMaterial: | MetglasAlloy |
| Part#Aliases: | 1305P4AS |
| Brand: | Proterial |
| Series: | 2714AMagamp |
| Tradename: | Metglas |
| Type: | AmorphousCore |
| UnitWeight: | 0.070548oz |
| OutsideHeight: | 7mm |
| Subcategory: | Ferrites |
| Manufacturer: | Proterial |
| ProductCategory: | FerriteToroids/FerriteRings |
| 价格梯度 | 价格 |
|---|---|
| 500+ | ¥1.5400 |
| 包装:500 | 库存:0 |