北京京北通宇电子元件有限公司
京北通宇是一家具有平台性质的,以电子元器件分销为主体的全产业链公司。 主要经营的品牌包括: 连接器:TE、Molex、Phoenix、Delphi、Yazaki、JST、Sumitomo、JAE、Deutsch、Bosch、Hirose、KET、Amphenol、WAGO、ERNI、Samtec、Harwin、ITT、KUM、Weidmuller 模拟/数字芯片:TI、STMicroelectronics、Infineon、NXP、ADI、Atmel、Microchip、Maxim、Renesas、Xilinx、FTDI 存储芯片:Cypress、Miron、Intel、Altera、ISSI 射频芯片:Mini-Circuits、Qorvo、Broadcom、Skyworks 分立器件:ON Semiconductor、Nexperia、Vishay、Littelfuse、Diodes、LRC 无源元件:Murata、TDK、Yageo、Pulse、Epcos 传感器:Honeywell、TT Electronics、LEM、Sick、Bosch Sensortec、Sensirion、Allegro、Invensense 开关和继电器:Omron、Cherry、C&K、Panasonic、Fujitsu、Alps 滤波器:Schaffner 电源:CUI、XP Power、Recom、Vicor
产品参数
| 参数名称 | 参数值 |
|---|---|
| Features | 1-Output Programmable Spread Spectrum Clock Generator |
| I/O Voltage((V)) | 3.3 |
| Input Type | Xtal/Ref-in CMOS |
| On-chip Clock Generation(PLL) | 1 |
| Operating Voltage max | 3.6V |
| Output Frequency max | 100.0MHz |
| Output Signal Type | CMOS |
| Peak Reflow Temp | 260.0°C |
| Publish in NPSG | N |
| Qualification | Industrial |
| Spread Spectrum | Y |
| Operating Temperature max | 85.0°C |
| Input Frequency max | 100.0MHz |
| Core/IO Operating Voltages((V)) | 3.3 |
| Publish in PSG | Y |
| Outputs | 1.0 |
| Lead Ball Finish | Ni/Pd/Au |